Witamy w serwisie maszynyrolnicze.pl - dodaj darmowe ogłoszenie - dodaj ogłoszenie wyróżnione - Artykuły

Regulamin
Regulamin

1. Bezpłatnie można zamieszczać jasno sprecyzowane ogłoszenia o treści związanej z tematem serwisu lub odpowiednim dla domeny .
2. Ogłoszenia muszą mieć postać czystego tekstu, w szczególności nie mogą zawierać elementów języka HTML. Maksymalna długość treści ogłoszenia to 1000 znaków. Możliwe jest dołączenie do trzech zdjęć JPEG do jednego ogłoszenia.
3. Nie będą zamieszczane ogłoszenia dotyczące usług i towarów, których oferowanie jest sprzeczne z prawem, obraźliwe lub odbiegają treścią od domeny, a także reklamy stron internetowych.
4. Nie zamieścimy ogłoszeń wielokrotnie powielanych, czy niezwiązanych z tematyką wskazanego działu.
5. Ogłoszenie bezpłatne jest wyświetlane przez okres min. 360 dni.
6. Zastrzegamy sobie prawo do nie zamieszczania ogłoszeń lub skracania tekstów zbyt długich. Ogłoszenia nie spełniające wymagań niniejszego regulaminu mogą zostać usunięte bez powiadomienia zgłaszającego.
7. Treści ogłoszeń są weryfikowane. Pomimo tego nie ponosimy za nie odpowiedzialności. Nowe ogłoszenie jest umieszczane jako pierwsze w swojej kategorii (domenie).
8. Aby dodawać ogłoszenia wystarczy założyć darmowe konto. Nie ma limitu ogłoszeń na użytkownika. Wszystkie dodane ogłoszenia można edytować i usuwać poprzez panel użytkownika.
9. Umieszczający ogłoszenie zobowiązuje się do jego usunięcia kiedy stanie się nieaktualne.
10. Umieszczający ogłoszenie zgadza się na otrzymywanie na podany adres email informacji marketingowych od właściciela domeny.
11. Umieszczający ogłoszenia i zarazem użytkownik serwisu, wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych przez firnmę Hepi.
Szukaj
   
facebook
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008 Hepi.pl Regulamin | Fair Play | O nas | Reklama | Darmowe ogłoszenia w 600 serwisach